foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
******** UWAGA RODZICE i DZIECI!! *************************

Szkoła Podstawowa nr 12

w Reptach Śląskich



Plan Lekcji

Zastanawiasz się z kim masz lekcje i o której godzinie - tutaj znajdziesz pomoc...

Więcej...

Owoce i warzywa

Owoce i warzywa w naszej szkole....Chcesz wiedzieć więcej, co dzieci w szkole jedzą?

Więcej...

Dla Rodziców

Ważne informacje dla rodziców - to co może się przydać....

Więcej...

Ogłoszenia

Informacje, ogłoszenia, podziękowania itp.

Więcej...

Plan lekcji dla poszczególnych klas:

 

KLASA I A

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

religia

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

 

j. angielski

8:55 - 9:40

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

 

religia

9:50 - 10:35 

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

10:45 - 11:30

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

11:50 - 12:35

j. mniejszości - niemiecki

edukacja wczesnoszkolna

j. mniejszości - niemiecki

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

12:55 - 13:40

 

 

 

edukacja wczesnoszkolna

j. mniejszości - niemiecki

 

 

 

KLASA I B

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

 j. mniejszości – niemiecki

 

 

 

edukacja wczesnoszkolna

8:55 - 9:40

j. mniejszości – niemiecki

 

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

9:50 - 10:35 

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

Religia

edukacja wczesnoszkolna

religia

10:45 - 11:30

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

11:50 - 12:35

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

j. mniejszości - niemiecki

edukacja wczesnoszkolna

12:55 - 13:40

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

 edukacja wczesnoszkolna

 

j. angielski

14:00 - 14:45

 

j. mniejszości - niemiecki

 

 

 

 

 

 

 

 KLASA II A

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

 

 

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

 

8:55 - 9:40

 

edukacja wczesnoszkolna

religia

edukacja wczesnoszkolna

 

9:50 - 10:35 

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

 

10:45 - 11:30

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

religia

11:50 - 12:35

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

12:55 - 13:40

j. mniejszości - niemiecki

j. mniejszości - niemiecki

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

14:00 - 14:45

 

 

 

 

 edukacja wczesnoszkolna

14:55 – 15:40

 

 

 

 

j. mniejszości –niemiecki

15:50 – 16:35

 

 

 

 

 

 

 

 

  KLASA II B

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

 

 

edukacja wczesnoszkolna

8:55 - 9:40

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

 

 

edukacja wczesnoszkolna

9:50 - 10:35 

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

 

religia

10:45 - 11:30

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

j. mniejszości – niemiecki

j. angielski

11:50 - 12:35

j. mniejszości -niemiecki

j. mniejszości - niemiecki

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

12:55 - 13:40

 

 

religia

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

14:00 - 14:45

 

 

 edukacja wczesnoszkolna

 edukacja wczesnoszkolna

 

14:55 – 15:40

 

 

 

edukacja wczesnoszkolna

 

15:50 – 16:35

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA III A

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

 

 

 

8:55 - 9:40

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

 j. mniejszości – niemiecki

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

9:50 - 10:35 

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

 j. mniejszości – niemiecki

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

10:45 - 11:30

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

religia

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

11:50 - 12:35

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

religia

12:55 - 13:40

j. mniejszości - niemiecki

 

edukacja wczesnoszkolna

j. mniejszości - niemiecki

j. angielski

14:00 - 14:45

 

 

 edukacja wczesnoszkolna

 

 

14:55 – 15:40

 

 

 

 

 

15:50 – 16:35

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA IV A

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

j. polski

 

matematyka

 

matematyka

8:55 - 9:40

religia

j. polski

religia

j. mniejszości – niemiecki

 

przyroda

9:50 - 10:35 

wychowanie fizyczne

j. angielski

historia

informatyka

 

j. polski

10:45 - 11:30

j. mniejszości -niemiecki

informatyka

matematyka

j.polski

matematyka

technika

11:50 - 12:35

matematyka

wychowanie fizyczne

j. angielski

przyroda

plastyka

12:55 - 13:40

j. angielski

wychowanie fizyczne

j. mniejszości - niemiecki

 

muzyka

wychowanie fizyczne

14:00 - 14:45

 

 wdżr

 

j. polski

 

14:55 – 15:40

 

 

 

zajęcia z wychowawcą

 

15:50 – 16:35

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA IV B

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

 

informatyka

 informatyka

 

wychowanie fizyczne

 

8:55 - 9:40

matematyka

j. polski

matematyka

wychowanie fizyczne

wychowanie fizyczne

9:50 - 10:35 

religia

muzyka

technika

historia

matematyka

10:45 - 11:30

zajęcia z wychowawcą

plastyka

religia

przyroda

przyroda

11:50 - 12:35

j. polski

matematyka

j. angielski

matematyka

j. angielski

12:55 - 13:40

wychowanie fizyczne

j. angielski

j. polski

j. mniejszości – niemiecki  

j. polski

14:00 - 14:45

j. mniejszości – niemiecki

wdżr

 

 

j. polski

14:55 – 15:40

 

 

 

 

j. mniejszości – niemiecki

15:50 – 16:35

 

 

 

 

 

 

 

KLASA V A

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

 

j. polski

 

 

geografia

8:55 - 9:40

informatyka

j. angielski

zajęcia
z wychowawcą

historia

j. angielski

 

religia

9:50 - 10:35 

j. mniejszości - niemiecki

informatyka

matematyka

matematyka

j. mniejszości - niemiecki

j. angielski

wychowanie fizyczne

10:45 - 11:30

matematyka

muzyka

j. mniejszości - niemiecki

j. angielski

matematyka

historia

11:50 - 12:35

wychowanie fizyczne

technika

religia

wychowanie fizyczne

j. polski

12:55 - 13:40

j. polski

j. angielski

 

biologia

wychowanie fizyczne

plastyka

14:00 - 14:45

 j. polski

 

 j. polski

nauka historii i kultury mniejszości

 

 

14:55 – 15:40

wdżr

 

j. angielski

 

 

 

15:50 – 16:35

 

 

 

 

 

 

 

KLASA V B

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

 

   

 

j. mniejszości – niemiecki

j. polski

8:55 - 9:40

historia

historia

matematyka

 

informatyka

matematyka

9:50 - 10:35 

j. polski

j. polski

religia

matematyka

j. angielski

10:45 - 11:30

wychowanie fizyczne

matematyka

j. angielski

j. polski

plastyka

11:50 - 12:35

zajęcia
z wychowawcą

j. angielski

wychowanie fizyczne

wychowanie fizyczne

geografia

12:55 - 13:40

technika

informatyka

j. polski

wychowanie fizyczne

religia

14:00 - 14:45

 biologia

 

nauka historii
i kultury mniejszości

 muzyka

j. mniejszości - niemiecki

14:55 – 15:40

wdżr

 

 

 

 

15:50 – 16:35

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

 

wychowanie fizyczne

j. angielski

Religia

j. mniejszości – niemiecki

matematyka

8:55 - 9:40

matematyka

wychowanie fizyczne

zajęcia komputerowe

j. polski

zajęcia techniczne

j. polski

9:50 - 10:35 

zajęcia
z wychowawcą 

zajęcia komputerowe

wychowanie fizyczne

przyroda

j. polski

historia
i społeczeństwo

10:45 - 11:30

j. polski

j. angielski

wychowanie fizyczne

matematyka

historia
i społeczeństwo

wychowanie fizyczne

j. angielski

11:50 - 12:35

religia

matematyka

plastyka

matematyka

j. angielski

wychowanie fizyczne

12:55 - 13:40

j. polski

j. polski

j. angielski

wychowanie fizyczne

przyroda

przyroda

14:00 - 14:45

 j. mniejszości - niemiecki

 muzyka

wychowanie fizyczne 

j. angielski

 

 j. mniejszości – niemiecki

14:55 – 15:40

 

wdżr

 

 

 

15:50 – 16:35

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VII

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

j. angielski

 

geografia

historia

historia

8:55 - 9:40

j. polski

matematyka

wychowanie fizyczne

matematyka

biologia

9:50 - 10:35 

matematyka

fizyka

j. polski

wychowanie fizyczne

geografia

10:45 - 11:30

 

j. angielski

j. polski

matematyka

wychowanie fizyczne

chemia

11:50 - 12:35

biologia

chemia

religia

j. angielski

 

j. polski

12:55 - 13:40

religia

muzyka

zajęcia
z wychowawcą

j. polski

fizyka

14:00 - 14:45

  wychowanie fizyczne  

j. niemiecki

 plastyka

j. niemiecki 

i

informatyka 

 

14:55 –15:40

 

wdżr

 informatyka

 

 

15:50 –16:35

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 - 8:45

 

matematyka

j. polski

wychowanie fizyczne

informatyka

 

8:55 - 9:40

 

wiedza o społeczeństwie

geografia

wychowanie fizyczne

j. niemiecki

matematyka

9:50 - 10:35 

historia

wiedza o społeczeństwie

matematyka

j. niemiecki

wychowanie fizyczne

fizyka

10:45 - 11:30

matematyka

fizyka

historia

informatyka

wychowanie fizyczne

j. polski

11:50 - 12:35

j. polski

j. polski

zajęcia z wychowawcą

j. polski

chemia

12:55 - 13:40

biologia

chemia

j. niemiecki

j. angielski

matematyka

religia

14:00 - 14:45

 religia

wychowanie fizyczne 

j. angielski

j. angielski 

j. niemiecki

edukacja dla bezpieczeństwa

j. angielski 

wychowanie fizyczne

14:55 – 15:40

 

j. angielski

wychowanie fizyczne

 

 

wychowanie fizyczne

j. angielski

15:50 – 16:35

wdżr

 

 

 

 

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Legenda:

S1 - sala klasy
S2 - sala klasy
S3 - sala klasy (pracownia biologiczno - geograficzna)
S4 - sala klasy (pracownia fizyczno - chemiczna)
S5 - biblioteka
S6 - świetlica
S7 - sala gimnastyczna
S8 - sala klasy
S9 - sala klasy
S10 - sala klasy
S11 - sala klasy
S12 - sala komputerowa
S13 - sala klasy
S14 - sala klasy

SA - gabinet pedagoga
SB - gabinet nauczania indywidualnego

Wychowanie do życia w rodzinie - lekcja odbywa się co drugi tydzień.

 

Powyższy plan może ulec zmianie.

ostatnia aktualizacja 20 lutego 2019r. godz. 10:00

Kalendarz

Czerwiec 2019
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Reptach Śl. Rights Reserved