foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
******** UWAGA RODZICE i DZIECI!! *************************

Szkoła Podstawowa nr 12

w Reptach Śląskich

19 października "Żabki" z naszego przedszkola wzięły udział w kolejnej części projektu Akademia Wyobraźni Play-Doh. Wysłuchały opowieści o grzybobraniu, dowiedziały się co to takiego atlas grzybów i do czego służy. Poznały najpopularniejsze grzyby jadalne i trujące. Dowiedziały się też, że trujących grzybów nie wolno niszczyć, bo są pokarmem dla niektórych zwierząt leśnych. Najlepsza zabawa była oczywiście podczas lepienia grzybków z ciastoliny. Wszystkie maluszki były bardzo zaangażowane i samodzielnie lepiły ulubione grzybki, najbardziej podobają się im muchomorki.

Nasza praca pt. "Maleńkie grzybki" została zgłoszona do kolejnej edycji konkursu na stronie http://www.akademia-playdoh.pl/ . Prosimy o głosy.

Oddajemy głosy TUTAJ!!!!

Bezpośredni link TUTAJ (na skróty)

Przeczytaj instrukcję poniżej.

 

Nasze przedszkolaki biorą udział w ogólnopolskim konkursie „Akademia Wyobraźni Play-Doh”. Prosimy o oddawanie głosów na prace zrobione przez dzieci. Liczy się każdy oddany głos, dlatego prosimy o zaangażowanie rodziny, znajomych i przyjaciół. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody.
W terminie do 31.10.2015 można głosować na prace zamieszczone na stronie internetowej www.akademia-playdoh.pl głosować należy za pośrednictwem przycisku „Głosuj”. Możliwe jest oddanie 1 głosu dziennie z 1 adresu e-mailowego.
Co należy zrobić krok po kroku:
- www.akademia-playdoh.pl – adres strony internetowej
- odszukujemy zakładkę z napisem ‘AKADEMIA WYOBRAŹNI’
- wybieramy ‘KONKURS ‘ (obrazek z pucharem - nacisnąć)
- odszukać ‘Grzybobranie’ (nacisnąć)
- wpisać w wyszukiwaniu tytuł naszej pracy „Maleńkie grzybki” lub Przedszkole nr 13 przy ZSP nr 3
- nacisnąć przycisk ‘GŁOSUJ’
- wyskoczy ‘okienko’ w które trzeba wpisać swój adres e-mail
- odebrać pocztę i e-maila z Akademii Play-Doh i aktywować podany link !!!
- GŁOS JEST ODDANY !!!
CODZIENNIE ODDAJEMY GŁOSY !!!
na zdjęciu są nasze grzybki ;)

 

Kalendarz

Listopad 2019
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Reptach Śl. Rights Reserved