foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
******** UWAGA RODZICE i DZIECI!! *************************

Szkoła Podstawowa nr 12

w Reptach Śląskich

W styczniu i lutym 2017 realizowaliśmy szkolną kampanię profilaktyczną
MÓJ CZAS JEST NA WAGĘ ZŁOTA- POTRAFIĘ NIM MĄDRZE GOSPODAROWAĆ!
Uczniowie klas młodszych I-III w oparciu o konstruktywną krytykę tytułowego antybohatera wiersza Brzechwy- „Leń”; analizowali swój przeciętny dzień. Zastanawiali się, które wybierane formy wypoczynku są pożyteczne i pozwalają prawdziwie ODPOCZYWAĆ☺


Starszaki – klasy IV-V; skupili się na problemie czasu wolnego analizowanego  w kontekście szeroko rozumianego zdrowia. Wcielając się w role autorytetów z dziedziny zdrowia, turystyki, sportu i edukacji- próbowali przekonać nieprzekonanych, o wartości różnych form wypoczynku i potrzebie korzystania z pełnego wachlarza pomysłów na czas wolny, nie ograniczając ich jedynie do jednej formy∗ (…oczywiście wiemy, jaką autor ma na myśli…) ☺
Uczniowie klasy VI zmierzyli się z zadaniem krytycznego spojrzenia na własne sposoby zarządzania czasem i lokalizację „czasowych złodziei”, nad których działaniem możemy przejąć kontrolę (no, przynajmniej częściowo) ☺


Finał naszej kampanii przybierze formę konkursu, który odbędzie się w środę 15.02.2017 r.


PASJONACI NA START!
Zapraszamy wszystkich, którzy swój czas wolny spędzają na robieniu „fajnych rzeczy”.
Definicja „fajna rzecz” nie ma granic; -grasz na instrumencie?
-potrafisz robić ciekawe rzeczy?
- zbierasz, coś ciekawego?
- podróżujesz w ciekawe miejsca?
….słowem jesteś
CIEKAWYM CZŁOWIEKIEM, KTÓRY CZAS WOLNY TEŻ SPĘDZA W CIEKAWY SPOSÓB?
Pochwal się swoją pasją, opowiedz o niej, przygotuj pokaz,  prezentację, mini- koncert, czy recital!!!
…i zgłoś się do szkolnego pedagoga…
(na Twoje zgłoszenie czekam do poniedziałku 13.02.2017 r.)

Pasjonaci na start - relacja

Kalendarz

Listopad 2019
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Reptach Śl. Rights Reserved