foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
******** UWAGA RODZICE i DZIECI!! *************************

Szkoła Podstawowa nr 12

w Reptach Śląskich

 

Laureaci konkursów międzyszkolnych
w roku 2016/17



 

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Osiągnięcie

Turniej Piłki Nożnej

Antoni Piotrowiak
Paweł Oko
Oskar Włodarczyk
Jakub Poniatowski
Piotr Bochenek
Maciej Sutor

IIIa

I miejsce

Jakub Jarząbek

IIIb

Konkurs Plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki”

Antoni Piotrowiak

IIIa

I miejsce

Szymon Musik

IIIa

wyróżnienie

Gminny Konkurs Ortograficzny

Antonina Lis

IIIb

II miejsce

Konkurs matematyczny „Niech się para postara”

Jan Giołbas
Stanisław Marek

IV

II miejsce

Konkurs matematyczny „Kangur”

Jan Giołbas

IV

I miejsce w powiacie

Hanna Markefka

IV

III miejsce

Mateusz Przebieracz

VI

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Poetycki

Alicja Kwiotkowska

VI

laureatka

Ogólnopolski Konkurs Literacki – kategoria: opowiadanie

Zofia Mateja

V

II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Literacki – kategoria: poezja

Viktoria Celary

IV

III miejsce

Jan Giołbas

 

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Literacki – kategoria: esej

Mateusz Przebieracz

VI

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Literacki

Viktoria Celary

IV

wyróżnienie

Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Historii

Konrad Salej

VI

wyróżnienie

Konkurs plastyczny
„Śląsk w moich oczach”

Alicja Kwiotkowska

VI

 

„Młody Językoznawca” Gminny Konkurs z Języka Angielskiego kategoria klasy III-IV

Hanna Markefka

IV

II miejsce

„Młody Językoznawca” Gminny Konkurs z Języka Angielskiego kategoria klasy V-VI

Mateusz Przebieracz

VI

II miejsce

„Młody językoznawca” – kategoria plastyczna „Słynne zabytki Londynu”
Forma przestrzenna

Julia Kucharska

VI

I miejsce

„Młody językoznawca” – kategoria plastyczna „Słynne zabytki Londynu”
Forma płaska

Alicja Kwiotkowska

VI

I miejsce

Zuzanna Szeliga

VI

wyróżnienie

Tarnogórscy Nobliści
część przyrodnicza

Maciej Pyka

VI

I miejsce

„Maraton u Kopernika”
Konkurs przyrodniczy

Tatiana Wcisło

V

II miejsce

Konkurs plastyczny
„Zebry, kaski i odblaski”

Zofia Mateja

V

I miejsce

Konkurs Gwary Sląskiej „Po naszymu pogodomy”

Duet:
Julia Duda
Julia Franczyk

VI

wyróżnienie

Lidia Skitek

IIIa

III  miejsce

Jacek Kodrębski

IIb

I miejsce

Saskia Salej

IIa

wyróżnienie

Konkurs Papieski

Lidia Skitek

IIIa

I miejsce

Oskar Włodarczyk

Mistrzostwa Tarnowskich Gór w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Julia Kucharska

VI

II miejsce

Alicja Sąpór

Julia Duda

Aleksandra Nierychło

Zuzanna Nierychło

Daria Nowakowska

Zuzanna Szeliga

Maja Brzuska

Alicja Kwiotkowska

Klaudia Świerzy

Marta Zyzik

Diecezjalny Konkurs Biblijny Ewangelia św. Mateusza

Mateusz Przebieracz

V

II miejsce
w diecezji

Olivier Lukoszek

Pierwsza piętnastka

Kalendarz

Październik 2019
N P W Ś C Pt S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Reptach Śl. Rights Reserved