Wydarzenia sportowe

Dnia 22 marca 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 10 w Tarnowskich Górach odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W tym turnieju naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie klasy VI: Olivier Bielski, Anna Bochenek, Anna Lukoschik, Jakub Siedliski oraz uczniowie rezerwowi: Maria Mateja i Jakub Sutor, posiadający kartę rowerową oraz znający przepisy dotyczące bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym. Do rywalizacji na dwóch etapach przystąpiło 8 tarnogórskich szkół podstawowych. W pierwszej części  każdy z uczestników rozwiązywał test sprawdzający wiedzę z zakresu pojęć ruchu drogowego, znajomości znaków, sytuacji na drodze oraz kolejności przejazdu przez skrzyżowania.  Rywalizacja w drugim etapie  – część praktyczna, polegała na pokonaniu na rowerze toru przeszkód, składającego się z 6 elementów. W ostatecznej klasyfikacji zajęła:
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10
II miejsce – Szkoła Podstawowa NR 9
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 13.
Uczniowie reprezentujący Naszą Szkołę uplasowali się na równi ze Szkołą Podstawową Nr 15 na IV miejscu.
{gallery count=2}2017_2018/72{/gallery}