foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
******** UWAGA RODZICE i DZIECI!! *************************

Szkoła Podstawowa nr 12

w Reptach Śląskich

Dnia 22 marca 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 10 w Tarnowskich Górach odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W tym turnieju naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie klasy VI: Olivier Bielski, Anna Bochenek, Anna Lukoschik, Jakub Siedliski oraz uczniowie rezerwowi: Maria Mateja i Jakub Sutor, posiadający kartę rowerową oraz znający przepisy dotyczące bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym. Do rywalizacji na dwóch etapach przystąpiło 8 tarnogórskich szkół podstawowych. W pierwszej części  każdy z uczestników rozwiązywał test sprawdzający wiedzę z zakresu pojęć ruchu drogowego, znajomości znaków, sytuacji na drodze oraz kolejności przejazdu przez skrzyżowania.  Rywalizacja w drugim etapie  - część praktyczna, polegała na pokonaniu na rowerze toru przeszkód, składającego się z 6 elementów. W ostatecznej klasyfikacji zajęła:
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10
II miejsce – Szkoła Podstawowa NR 9
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 13.
Uczniowie reprezentujący Naszą Szkołę uplasowali się na równi ze Szkołą Podstawową Nr 15 na IV miejscu.

SZKOLNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁI NOŻNEJ
w kat. chłopców i dziewcząt    

Od 19.01.2018r. do 19.02.2018r. w Naszej Szkole odbywał się Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej w kat. chłopców i dziewcząt, do którego zgłosiło się po jednej drużynie z każdej klasy w obu kategoriach. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”, a o zdobytym miejscu w grupie zadecydowała ilość uzyskanych punktów z rozegranych między sobą meczy.
W ostateczności na podium w kategorii chłopców stanęły następujące drużyny:
I miejsce –  klasa V
II miejsce – klasa VI
III miejsce – klasa VII,
natomiast w kategorii dziewcząt:
I miejsce –  klasa VI
II miejsce – klasa VII
III miejsce – klasa V.

Ponadto wśród wszystkich zawodników obu kategorii wyłoniliśmy najlepszego strzelca turnieju, którym został KACPER CIASNOCHA oraz ZOFIA MATEJA, a także najlepszego bramkarza – SZYMONA PAWŁOWSKIEGO  i TATIANĘ WCISŁO. Wszyscy w/w uczniowie uczęszczają do klasy VI.

Wszystkie drużyny, które wywalczyły sobie podium wraz z najlepszymi strzelcami i bramkarzami Szkolnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej w kat. chłopców i dziewcząt  zostali nagrodzeni, ze środków pieniężnych Rady Rodziców, za które serdecznie dziękujemy.Dyrekcja, grono pedagogiczne wraz z uczniami Zespołu szkolno-przedszkolnego nr 3 w tarnowskich górach Ma zaszczyt podziękować wszystkim rodzicom, przyjaciołom, znajomym za wspólną  zabawę  i codzienne oddawanie głosów na naszą szkołę w okresie od 23.01.2018r. Do 14.03.2018r. W akcji „graj jak dziewczyna”, w której uzyskaliśmy największą ilość punktów w całym województwie śląskim i tym samym wygraliśmy nagrodę główną o wartości 4000 zł na sprzęt sportowy. Raz jeszcze wszystkim serdecznie dziękujemy !!!
Mini Cup
Dnia 13.06.2018r. w naszej szkole odbyły się rozgrywki sportowe „Mini Cup”, w których nasi uczniowie zmierzyli się w różnych konkurencjach z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 6 z Sowic. Zwycięskie drużyny poszczególnych klas zostały nagrodzone pucharami, natomiast w ogólnej klasyfikacji, w której lepsza okazała się nasza szkoła, otrzymała Przechodni Puchar Mini Cup.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!!!

Kalendarz

Październik 2019
N P W Ś C Pt S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Reptach Śl. Rights Reserved