ZACZYTANA KLASA IB.
Wiemy, jak bardzo dzieci lubią słuchać, kiedy dorośli czytają im bajeczki, opowiadania, legendy. W ramach akcji głośnego, wspólnego czytania, uczniowie I b i II a spotkali się w bibliotece, gdzie wychowawczynie i pani bibliotekarka przeczytały dzieciom książeczkę pt. ,, Gang Słodziaków''. To była świetna zabawa i trening dla dziecięcej wyobraźni.
Następnie uczniowie rozwiązywali krzyżówki i wzięli udział w konkursie plastycznym, gdzie ilustrowali przygody sympatycznych zwierzaków SŁODZIAKÓW.

BRAWA DLA KUBY!!!
Uczeń klasy Ib Kuba Kwiotkowski zdobył wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznum ZEBRY, KASKI, ODBLASKI pt.,, ODBLASK TO MÓJ PRZYJACIEL''.

ZBIERAMY NAKRETKI!!!
ZAKRĘCONY DZIADEK – ZAKRĘCONA KLASA!!!
Pierwszaki złożyły ślubowanie i przystąpiły z zapałem do pracy. Przyłączyły się do akcji organizowanej w naszej szkole od kilku lat - zbierania plastikowych nakrętek, zakrętek, korków.
Do tej charytatywnej akcji uczniowie z I b zaprosili swoje rodziny. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Dziadek Emilki z naszej klasy zebrał wraz z pracownikami firmy, w której pracuje 7 worków nakrętek........zebrał, umył, zważył i policzył!!!
Serdecznie dziękujemy za każda nakrętkę...a jest ich 34 kilogramy co daje 15 600 sztuk!!!
DZIĘKUJEMY!!!
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAKRĘCONYCH DZIADKÓW I BABCIE DO UDZIAŁU W NASZEJ AKCJI!!!

Uczniowie klasy I b i II b wzięli udział w warsztatach rękodzieła w ,, OSOKOWEJ DOLINIE ''. w Koziegłowach.
Pod okiem instruktora dzieci wyczarowały kolorowe papugi i jeżyki z osikowego drewna.

12 października 2018r. uczniowie klasy Ia i ib złożyli uroczyste ślubowanie w obecności społeczności uczniowskiej i rodziców.  Zostali też pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów Szkoły Podstawowej nr 12.
    Ślubowanie poprzedził żywiołowy program artystyczny.Pierwszaki recytowały, śpiewały i tańczyły. Ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne i kciukiem przypieczętowały ślubowanie.
    W klasie w rodzinnej atmosferze świętowanie nie miało końca. Mamy uczniów przygotowały słodki poczęstunek dla wszystkich przybyłych.
Tak więc od dnia 12 października mamy w szkole 19 pełnoprawnych uczniów z Ib.
ŻYCZYMY WAM SUKCESÓW W NAUCE I WSPANIAŁEJ ZABAWY!!!

Kwiecień 2019